ساخت تیزر تبلیغاتی


همه ی چیز های خوب در اطراف شما هستند کافیست خوب ببینید.

با همراهی آژانس تبلیغاتی  دیزاین می توانید بهترین کیفیت در ساخت تیزر را تجربه کنید.

تیزر تبلیغاتی


امروزه یکی از بهترین و حرفه ای ترین راه های تبلیغات، ساخت تیزر تبلیغاتی است که می توان در تلویزیون، رادیو، شبکه های اجتماعی به عنوان آگهی از آن استفاده کرد. در این آگهی می توانید محصولات و خدمات خود را معرفی کنید و بینندگان را با آن ها آشنا کنید. تیزر های تبلیغاتی معمولا از 5 ثانیه شروع می شوند و تا یک دقیقه و یا بیشتر ادامه دارند. تیزر های تبلیغاتی که در تلویزیون استفاده می کنند معمولا 30 ثانیه هستند و برای آن هزینه های زیادی را باید پرداخت کنید. در کل می توان گفت تیزر های تبلیغاتی به عنوان یکی از بهترین روش های بازاریابی برای ارائه خدمات هستند.

نمونه کارها

هزینه و تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی، آگهی تلویزیونی و ویدئوهای تبلیغاتی 30 تا 60 ثانیه

C

شروع از 5 میلیون تومان

از 7 روز

فرمت Full HD


استاندارد های پخش صدا و سیما

B

شروع از 15 میلیون تومان

از 15 روز

فرمت Full HD


استاندارد های پخش صدا و سیما


تدوین تخصصی


موشن دیزاین

A

شروع از 30 میلیون تومان

بیش از 30 روز

فرمت Full HD


استاندارد های پخش صدا و سیما


تدوین تخصصی


موشن دیزاین


استفاده از تجهیزات سینمایی مدرن


استفاده از گوینده حرفه ای


تیم کارگردانی متخصص


سناریوی اختصاصی


استفاده از هنرور یا بازیگر (در صورت نیاز)

+A

شروع از 50 میلیون تومان

بیش از 30 روز

فرمت 4K_UHD


استاندارد های پخش صدا و سیما


تدوین تخصصی


موشن دیزاین


استفاده از تجهیزات سینمایی مدرن


استفاده از گوینده حرفه ای


تیم کارگردانی متخصص


سناریوی اختصاصی


مدلسازی، انیمیشن و رندر سه بعدی


تهیه استوری برد


استفاده از هنرور یا بازیگر (در صورت نیاز)


دکور سازی و طراحی صحنه (در صورت نیاز)

راه های ارتباط با ما

شماره تماس
ایمیل

info@dizyn.ir

ساخت تیزرهای تلویزیونی

تیزر های تلویزیونی یکی از قدرتمندترین ابزار برای جذب مشتری و تبلیغات محسوب می شودو می تواند بیننده را تحت تاثیر قرار دهد. تیزر های تبلیغاتی که درست می کنیم قبل از ساخت در اتاق فکر ایده های مختلفی را بررسی می کنیم و کم کم شروع به ساخت ایده ها می کنیم.

برای ساخت تیزر سرمایه و وقت زیادی لازم است بنابراین باید از متخصصانی استفاده کرد که در این کار خبره هستند. برای ساخت باید سه مرحله پیش از تولید، تولید و پس از تولید را پشت سر بگذاریم.

تهیه سناریو در اتاق فکر، انتخاب بازیگران، فیلمبرداری، صداگذاری و … از جمله کارهایی هستند که باید قبل از شروع آماده باشند. استراتژی، نوآوری و اجرا سه عمل مهم در ساخت و موفقیت یک تیزر محسوب می شوند. دلایل دیگری همچون انتخاب لحن و سبک آگهی نیز تاثیری در خلاق بودن تیزر دارند. در اصل می توان از سبک های مختلفی استفاده کرد. ممکن است از یک سبک و یا چند سبک مختلف در یک تیزر استفاده کرد.

استودیو ساخت تیزر تبلیغاتی

Make a professional teaser

ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

همانطور که می دانید شبکه های اجتماعی در این چند سال اخیر پیشرفت زیادی داشتند و محیطی مناسب برای تبلیغات محصول یا خدمات محسوب می شوند. در بین تمامی شبکه های اجتماعی، اینستاگرام یکی از قدرتمندترین ها در این حرفه است و همانطور که می بینید اکثر کسب و کارها برای تبلیغات در اینستاگرام فعالیت می کنند.

اکثر مردم وقت خود را در اینستاگرام برای دیدن فیلم ها و عکس ها می گذرانند و این فرصت مناسبی برای تبلیغات درست و هدفمند است. در این حین افرادی هم وجود دارند که دنبال خدمات شما نیستند ولی با دیدن تبلیغات شما در ذهن ناخودآگاه آنها ثبت می شود. پس باید در نظر داشته باشید که تیزر تبلیغاتی اینستاگرام باید جذاب و قابل فهم باشد تا بتواند مخاطب را به سوی شما هدایت کند.

شاید خیلی از شماها فکر کنید که ساخت تیزر تبلیغاتی برای اینستاگرام کار خیلی راحت و ساده ای است اما از نظر متخصصان این کار بسیار دشوار و باید در چند مرحله انجام شود. ممکن است با کم کاری، تیزر تبلیغاتی محصول شما را بد جلوه دهد و تبلیغ شما به ضد تبلیغ تبدیل شود. پس بهتر است برای سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام به شرکت های تبلیغاتی مراجعه کنید.

تیزر تبلیغاتی چیست؟


در اصطلاح تیزر تبلیغاتی چیز هایی است که موجب تحریک حس کنجکاوری مخاطب شما می شود. یعنی برای گرفتن اطلاعات درباره خدمات شما کنجکاو می شود. تمامی چیزهایی که استفاده می کنیم مانند ویدئو، متن، عکس، فایل صوتی و … باعت اینکار می شوند. تیزر های تبلیغاتی مدل های مختلفی دارند و ممکن است در بعضی از آن ها اصلا محصول یا خدمات خود را معرفی نکنین و به صورت غیر مستقیم تبلیغات انجام دهید.

امروزه اگر جایی صحبت از تیزر تبلیغاتی شود، منظورمان فیلم یا همان کلیپ تبلیغاتی است. زمان مناسب برای تیزر های بین 10 تا 60 ثانیه است اما قانونی وجود ندارد و می تواند چند دقیقه هم باشد. همانطور که مشخص است ساخت تیزر یک کار حرفه ای و تخصصی است. متخصصان شرکت تبلیغاتی دیزاین با بررسی و ایجاد یک استراتژی و با استفاده از متد های مختلف طراحی سعی می کنند محصول یا خدمات شما در کمترین زمان به بهترین صورت معرفی می کنند.

شرایط رقابت الان با گذشته فرق بسیاری کرده است و نمی توان با روش هایی که در گذشته استفاده می کردند در کسب و کار های جدید موفق شد. در این رقابت سخت کسب و کاری برنده و موفق می شود که پیام تبلیغاتی بهتری داشته باشد.