درباره آژانس تبلیغاتی دیزاین


ما در دیزاین به آموزش، تولید و انتشار محتوای ویدیویی می پردازیم و باور داریم که تولید محتوا علاوه بر جذابیت بصری باید ویژگی هایی همچون تحویل سریع و به موقع، کیفیت عالی، پشتیبانی و … داشته باشد.


تلاش می کنیم با متخصصینی که داریم بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم. و تمامی نیاز های شما از جمله عکاسی صنعتی، ساخت تیزر، ساخت موشن گرافیک، ثبت لوگو، طراحی سایت، طراحی لوگو و … را فراهم آوریم.

official-meeting-dizyn

خدمات آژانس تبلیغاتی دیزاین


عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی، اکثرا در کارخانه ها و شرکت هایی که به عکاسی از تجهیزات و ماشین آلات صنعتی خود نیاز دارند، لازم است. سعی می کنند زمینه فعالیت خود و فرآیند تولید در کارخانه را به عموم نشان دهند.

ساخت تیزر

ساخت تیزر تبلیغاتی یکی از جدید ترین و بهترین روش های تبلیغات است که با ساخت تیزر می توان مشتری جذب کرد. در مقایسه با روش های دیگر قدرت انتقال مطلب در تیزر تبلیغاتی بیشتر است. که با ساخت تیزر می توانید یک تبلیغات جذاب در تلویزیون و شبکه های اجتماعی داشته باشید.

موشن گرافیک | انیمیشن

موشن گرافیک برگرفته از تصاویری که متحرک سازی می شوند و صدایی نیز همراه با متن و موسیقی روی آن ایجاد می شود. و اغلب به صورت دو بعدی و سه بعدی است که برای تبلیغات محصولات و یا خدمات استفاده می شود.

ثبت لوگو

ثبت لوگو به دلیل رقابت بین شرکت های داخلی و خارجی به امر مهمی تبدیل شده است. و افراد سود جو را از استفاده آنها منع می کند. می توانید با گذراندن مراحل قانونی لوگوی خود را ثبت کنید.

آژانس تبلیغاتی دیزاین


آژانس تبلیغاتی دیزاین بیش از 4 سال است که در زمینه های مختلف از جمله عکاسی صنعتی، ساخت تیزر، ساخت موشن گرافیک،طراحی لوگو، طراحی سایت و … فعالیت می کند. و متشکل از تیمی متخصص و خلاق است. شرکت دیزاین با هدف ارائه خدمات به بهترین نحو و ارتقاء کیفیت پروژه ها، شروع به کار کرده است.


شعار شرکت ما همچون شرکت اپلمتفاوت فکر کنید” است. و در تلاش هستیم که نگاه ها و تفکرات را نسبت به محصول یا خدمات را عوض کنیم.

مطمئنا در دیزاین می توانید به آنچه فکر می کنید دست یابید.