خرید رزین سختی گیر و آنتی اسکالانت|بازرگانی اسپوتا

شرکت بازرگانی اسپوتا با چندین سال کار در حوزه تولید و فروش تجهیزات صنعتی، فروش محصولات و مواد تصفیه آب و فاضلاب و فروش مواد شیمیایی توانسته جایگاه بهتری در بین رقبای خود داشته باشد. از محصولات مهمی که شرکت اسپوتا برای مشتریان فراهم کرده می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • سختی گیر رزینی، منبع کویل دار، فیلتر شنی، فیلتر کربن، آب شیرین کن، بویلر، مخازن FRP، دیونایزر، پکیج تزریق، دیگ چگالشی، شیر کنترل سختی گیر، ممبران RO، پرشر وسل، TDS سنج، هوزینگ
  • رزین کاتیونی پرولایت و هیدرولایت، رزین آنیونی پرولایت، رزین میکس بد، آنتی اسکالانت، پلی آلومینیوم کلراید، کربن فعال، سیلیس، نمک
  • اسید کلریدریک، اسید نیتریک، فرمالین، سولفات مس، سود پرک، اکسید آلومینیوم و …

تمامی این موادها و دستگاه به صورت اورجینال و اصل هستند و شما می توانید برای استعلام محصولات نیز به سایت های مرجع مراجعه و از اصیل بودن محصولات مطمئن شوید.

خرید و فروش رزین سختی گیر | رزین کاتیونی

انسان ها امروزه شاید بتوانند بدون غذا چند روزی دوام بیاورند اما بدون آب امکان پذیر نیست.از این رو آب به عنوان مهم‌ترین ماده در زندگی و حتی صنعت شناخته شده است. همانطور که می‎‌دانید آب، مواد معدنی که در زیر زمین وجود دارد را با خود حمل می کند و این موادها (کلسیم و منیزیم و…) باعث سختی آب می شوند. در اصطلاح می گوییم که آب سخت شده است و قابل خوردن نیست.

از کاربردهای مهم آب در صنعت می توان به تولید برق، خنک کردن پالایشگاه ها، آبیاری زمین های زراعی، آب برای حیوانات و .. اشاره کرد. این نکته را نیز باید بدانید که کاربردهای آب در همه صنایع یکسان نیست و گاهی اوقات تفاوت دارد. به عنوان مثال آب تصفیه شده در خانه تنها برای آشامیدن و پخت و پز است و در کشاورزی نیز آب تصفیه شده برای آبیاری است و غیرقابل استفاده در صنایع دیگر است.

شرکت بازرگانی اسپوتا در این راستا برای راحت‌تر شدن تصفیه آب های ناخالص، مواد رزین سختی گیر را از دیگر کشورها وارد و به عنوان تصفیه کننده آب در اختیار عموم قرار داده است. همانطور که می دانید رزین سختی گیر در تصفیه آب نقش مهمی دارد و باعث می شود که مواد و املاح اضافی در آب حذف شوند و از رزین سختی گیر بیشتر در مناطقی استفاده می‌شود که مردم از آب های زیر زمینی استفاده می کنند.

رزین سختی گیر با نام های مختلفی سر زبان‌ها است و بیشتر با نام‌های رزین کاتیونی پرولایت، رزین سختی گیر پرولایت، رزین کاتیونی سختی گیر، دستگاه رزین سختی گیر و … شناخته شده است. اگر به دنبال خرید رزین سختی گیر اورجینال و اصل هستید می توانید از بازرگانی اسپوتا و دیگر شرکت های معتبر که مورد تایید سازمان بین المللی رزین پرولایت هستند خریداری کنید.

معرفی انواع آنتی اسکالانت‌های بازرگانی اسپوتا

همانطور که اشاره کردیم آب های زیر زمینی دارای مواد و املاح بسیاری هستند و اگر بخواهیم تصفیه کنیم باید از رزین سختی گیر یا دستگاه تصفیه استفاده کنیم. دستگاه تصفیه آب RO یکی از بهترین های تولید شده توسط بازرگانی اسپوتا است. این دستگاه ها بعد از مدتی تصفیه آب، به دلیل زیاد شدن رسوبات درون دستگاه کارایی آن ها کاهش پیدا می کند.

با خرید آنتی اسکالانت می توانید از خراب شدن فیلتر ممبران دستگاه خود جلوگیری کنید و از هزینه های اضافی نیز جلوگیری کنید. آنتی اسکالانت باعث می شود یون هایی که در آب وجود دارند به صورت پراکنده و جدا از هم باشند تا از آسیب زدن به فیلتر جلوگیری شود. آنتی اسکالانت ها در کل به دو صورت قلیایی و اسیدی موجود است.

  • آنتی اسکالانت قلیایی: این نوع از آنتی اسکالانت‌ها PH بالاتر از 7 دارند و بیشتر برای جلوگیری از رسوب زدن کاربرد دارند.
  • آنتی اسکالانت اسیدی: PH آنتی اسکالانت‌های اسیدی کمتر از 7 است و برای کاهش رسوباتی مانند سولفات کلسیم، کربنات کلسیم و … کاربرد دارد.

این تنها دو نوع از آنتی اسکالانت ها بودند که در بسته بندی هایی به حالت مایع و در بشکه هایی با سایز های مختلف در بازار موجود هستند. انواع دیگری از آنتی اسکالانت وجود دارد که برحسب پلیمری بودن تقسیم شده‌اند.

  • آنتی اسکالانت های پایه فسفونات: آنتی اسکالانت های پایه فسفونات شاید ضعیف ترین آنتی اسکالانت ها باشند. زیرا نمی توانند یون های آب را به خوبی پراکنده کنند و باعث می شود که دستگاه رسوب ببندد. به همین دلیل افراد کمی از این نوع آنتی اسکالانت استفاده می کند و فروش زیادی نیز در بازار ندارد.
  • آنتی اسکالانت ها بر پایه پلیمری: این نوع آنتی اسکالانت برعکس نوع بالایی در پراکندگی و جداسازی یون های آب عملکرد بهتری دارند و به راحتی می توانند عمل جداسازی را انجام دهند. همچنین استفاده از آنتی اسکالانت بر پایه پلیمری ضرری برای افراد ندارد و بیشتر در تصفیه آب دریاها و دریاچه‌ها و … کاربرد خوبی دارد.

شرکت بازرگانی اسپوتا

شرکت بازرگانی اسپوتا نیز که یکی از شرکت های معتبر و ثبت شده در جهان است و انواع آنتی اسکالانت از جمله آنتی اسکالانت avista، آنتی اسکالانت فلوکن 260 و آنتی اسکالانت جنسیس را با بهترین برند و مناسب‌ترین قیمت برای مشتریان خود فراهم می کند. اگر نیاز به آنتی اسکالانت اورجینال و اصل دارید می توانید با مراجعه به سایت بازرگانی اسپوتا سفارش خود را هم به صورت اینترنتی و هم به صورت تلفنی ثبت کنید. مشاوران ما به صورت 24 ساعته آماده مشاوره و توضیح درباره محصولاتمان هستند.

با مراجعه به سایت بازرگانی اسپوتا می‌توانید با محصولات بیشتری آشنا شوید. تمامی محصولات اسپوتا به صورت اورجینال و مورد تایید سازمان بین المللی است. برای خرید محصولات کافیست به قسمت تماس باما سایت اسپوتا مراجعه کنید و با شماره‌های موجود تماس حاصل فرمایید.

منبع: spttrade.com

نوشتن یک دیدگاه